Menu
Szukaj

Queisser Pharma – Doppelherz

Queisser Pharma – Doppelherz

Dwa serca. Znak, który dla milionów ludzi jest symbolem zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Kojarzony z wysokiej jakości suplementami diety i preparatami leczniczymi Doppelherz. Swoją renomę zbudowaliśmy właśnie dzięki stworzonemu w 1919 roku tonikowi Doppelherz na wzmocnienie serca i poprawę krążenia.

O Marce Queisser Pharma

Nasi klienci doceniają preparaty produkowane na bazie naturalnych składników, witamin, makro- i mikroelementów. Efektem wieloletniego doświadczenia w branży farmaceutycznej jest szeroka gama produktów klasy premium – ponad 100 preparatów służących ochronie zdrowia i zapewniających dobrą kondycję organizmu. Idealnie skomponowane składniki w optymalnych dawkach tworzą szereg suplementów diety, między innymi na wzmocnienie:

  • mięśni
  • stawów
  • kości
  • układu odpornościowego
  • układu nerwowego
  • układu pokarmowego
  • wzroku

Doppelherz od Queisser Pharma

Nieustannie dostosowujemy swoje produkty do oczekiwań klientów i wymogów rynku. Wszystkie preparaty naszej marki Doppelherz powstają na podstawie aktualnych badań medycznych i w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu w pełni odpowiadają indywidualnym potrzebom ludzi w każdym wieku i o każdej porze roku. Witaminy, składniki mineralne i inne składniki odżywcze znajdujące się w preparatach wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i pozwalają komfortowo prowadzić aktywny tryb życia.

System Kontroli Jakości

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości swoich produktów. Nie ograniczamy się tylko do norm wymaganych przez prawo – sami narzucamy sobie wyższe standardy.

Rygorystyczne testy jakości zaczynają się już na etapie zakupu surowców i są prowadzone przez cały proces produkcji. Ciągła kontrola naszych zakładów jest zgodna z międzynarodowymi, rygorystycznymi normami jakości GMP (Good Manufacturing Practice). W przypadku surowców pochodzenia roślinnego, zwracamy szczególną uwagę na obecność pestycydów i innych niepożądanych substancji.