Menu
Szukaj

Queisser Pharma – Doppelherz

Queisser Pharma – Doppelherz

Dwa serca. Znak dla milionów ludzi będący symbolem zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia, a kojarzony z wysokiej jakości suplementami i preparatami leczniczymi Doppelherz od Queisser Pharma, firmy obecnej na rynku już od 1897 roku. Renomę firma zyskała dzięki stworzonemu w 1919 roku tonikowi Doppelherz na wzmocnienie serca i poprawę krążenia. 

Od początku istnienia firma Queisser Pharma cieszy się zaufaniem wśród klientów, którzy doceniają jej preparaty produkowane na bazie naturalnych składników, witamin, makro- i mikroelementów. Efektem wieloletniego doświadczenia w branży farmaceutycznej jest szeroka gama produktów klasy premium, na którą składa się ponad 120 preparatów służących ochronie zdrowia i zapewniających dobrą kondycję całego organizmu. Idealnie komponowane składniki w optymalnych dawkach składają się na szereg suplementów, między innymi na wzmocnienie mięśni, stawów, kości, układu odpornościowego, nerwowego, pokarmowego, jak również narządu wzroku.

Queisser Pharma nieustannie dostosowuje swoje produkty do oczekiwań klientów i wymogów rynku. Wszystkie preparaty marki Doppelherz są tworzone i komponowane na podstawie aktualnych badań medycznych i w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu w pełni odpowiadają indywidualnym potrzebom ludzi w każdym wieku i o każdej porze roku. Witaminy, minerały i specjalne aktywne składniki znajdujące się w preparatach wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i pozwalają zachować aktywny tryb życia. Dla osób intensywnie trenujących i uprawiających sporty została opracowana specjalna seria produktów Doppelherz Aktiv – zawierających najważniejsze składniki odżywcze w ilościach niezbędnych dla organizmu podczas wzmożonego wysiłku.

Produkty Doppelherz od Queisser Pharma to zestaw składników odżywczych, których organizm każdego dnia potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Powszechny obecnie intensywny tryb życia, niedostateczna ilość odpoczynku i często występujący stres, do tego nieprawidłowa dieta i spożywanie wysoko przetworzonej żywności to czynniki zwiększające ryzyko wystąpienia niedoborów składników odżywczych. W takich przypadkach uzupełniającym źródłem witamin i minerałów są suplementy, które niwelują skutki niedoborów, jak osłabienie, pogorszenie samopoczucia czy podatność na infekcje.

Nasza filozofia

Serce to nasz szósty zmysł. Dużo głębiej niż jakikolwiek inny rozumie ważne chwile w życiu.

Przechodząc przez życie w szalonym tempie, tracimy z oczu wiele pięknych chwil, które na nas czekają każdego dnia. Właśnie te momenty są cudem, widocznym tylko dla tych, którzy patrzą na świat sercem. To w nich właśnie należy na chwilę się zatrzymać i wsłuchać w jego bicie. W nich należy pokierować się nim i skupić się na tych krótkich chwilach, w których życie przemawia właśnie do serca.

Oczywiście ci, którzy chcą patrzeć na świat sercem, powinni mieć zdrowy układ sercowo-naczyniowy.

Ile czasu poświęcamy codziennie higienie osobistej a ile czasu myślimy o swoim „życiu wewnętrznym”? Nasze ciało, serce i krążenie także zasługują na troskę i uwagę.

Serce wykonuje ciężką pracę bijąc sto tysięcy razy na dzień. Krew przenosi ponad tysiąc litrów tlenu, przez sto tysięcy kilometrów naczyń krwionośnych, do wszystkich części ciała. Do tego właśnie ciało potrzebuje Twojej pomocy. Doppelherz powstał właśnie po to, aby pomóc Ci wspierać Twoje ciało.

Produkty Doppelherz – wyprodukowane na bazie naturalnych składników, witamin, makro- i mikroelementów – przyczyniają się do zachowania zdrowia układu krwionośnego.

Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się najbardziej poruszającymi chwilami jakie przyniesie przyszłość i patrzeć na świat sercem.
 

System kontroli jakości

Firma Queisser Pharma przywiązuje ogromną wagę do jakości swych produktów. Jako producent wysokiej jakości markowych produktów nie ograniczamy się tylko do norm wymaganych przez prawo – sami narzucamy sobie wyższe standardy jakości.

Rygorystyczne testy jakości zaczynają się już na etapie zakupu surowców i są prowadzone przez cały proces produkcji. Ciągła kontrola naszych zakładów jest zgodna z międzynarodowymi, rygorystycznymi normami jakości GMP (Good Manufacturing Practice). W przypadku surowców pochodzenia ziołowego zwracamy szczególną uwagę na obecność pestycydów i innych niepożądanych substancji.

Każdy produkt przed wprowadzeniem do sprzedaży jest sprawdzany pod kątem zgodności z naszymi standardami jakości. Dlatego też możecie być Państwo pewni, że kupując preparat marki Doppelherz za każdym razem otrzymasz produkt wysokiej jakości. Oprócz stosowania wysokich norm jakościowych, staramy się prowadzić dialog z naszymi Klientami. Z zainteresowaniem oczekujemy na Państwa sugestie i prośby; będą one służyć nam pomocą w optymalizacji już istniejących produktów oraz opracowywaniu nowych.

W ten sposób staramy się odpowiadać na Państwa potrzeby.