1. queisser.pl
  2. Świat Queisser Pharma

Queisser Pharma na rynku międzynarodowym

Od ponad 125 lat Queisser Pharma opracowuje, produkuje i sprzedaje produkty zdrowotne do codziennego użytku. Obecnie w ofercie firmy dostępnych jest ponad 250 suplementów diety, wyrobów medycznych i leków dostępnych bez recepty (OTC). Rozpoznawalność marek Queisser Pharma sięga daleko poza granice Niemiec Polski czy Europy. Obecnie produkty Queisser Pharma są obecne, znane i cenione także na pozostałych kontynentach.

Początkowo oferta produktów Queisser Pharma ograniczała się do Niemiec, Polski i innych krajów starego kontynentu. Obecnie wraz ze wzrostem zainteresowania naszymi produktami, są one także dostępne w ponad 60 krajach Europy, Azji i Afryki produktów w Niemczech i Europie, w wielu z nich jesteśmy liderami w swojej kategorii.

Nasza międzynarodowa oferta produktów obejmuje m.in. marki Doppelherz oraz Protefix. W oparciu o aktualną wiedzę naukową nieustannie pracujemy nad optymalizacją istniejących produktów oraz rozwojem innowacji.

Oprócz rynków europejskich obsługujemy także rynki Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji (szczególności Chiny). Chcemy być blisko naszych klientów, dlatego w naszych głównych regionach eksportowych posiadamy własne zespoły sprzedaży, które współpracują z regionalnymi partnerami handlowymi. Naszym celem są trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

Mamy świadomość, że potrzeby i zachowania konsumentów różnią się w zależności od kraju, regionu czy świata. Dlatego też staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do specyfiki tego obszaru a dostarczane materiały w sposób atrakcyjny i wyczerpujący przedstawiały cechy naszych produktów.