1. queisser.pl
  2. Nasze marki

Poznaj marki Queisser Pharma

Queisser Pharma znana jest dzięki swoim głównym markom, rozpoznawalnych i wysoko cenionych przez miliony klientów na całym świecie. To właśnie marki Protefix oraz Doppelherz stanowią synonim wysokiej jakości i pozostają jednym z istotniejszych elementów dbania o zdrowy styl życia i odpowiednie wsparcie funkcjonowania organizmu.

Poznaj marki Queisser Pharma obecne na polskim rynku

Doppelherz

Doppelherz to najbardziej znana marka firmy Queisser Pharma, cieszącej się już ponad 100 letnią historią. Dla milionów klientów na całym śiwcie Doppelherz stanowi synonim troski poprzez dostarczanie produktów najwyżeszj jakości. 

W Polsce marka Doppelherz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek suplementów diety i wyrobów medycznych. Ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby kultowego wręcz sloganu "Doppelherz - Siła dwóch serc!" lub też nie znała jednego z naszych najważniejszych produktów o przebogatej historii - Doppelherz aktiv Vital Tonik.

Protefix

Protefix to marka z ponad 50-letnim doświadczeniem, oferuje optymalne rozwiązania dla osób noszących protezy dentystyczne. Protefix oferuje sprawdzone, cieszące się uznaniem tysięcy klientów na polskim rynku produkty z kategorii mocowania, czyszczenie, higiena oraz regenercja.  Poznaj produkty Protefix i śmiało Wgryź się w życie!