Doppelherz – Nowoczesna marka z bogatą historią

Doppelherz to przede wszystkim bogata historia, marka cieszy się powszechnym uznaniem klientów już od 1919 roku, kiedy to powstał jeden z jej najważniejszych produktów - Tonik Doppelherz. Dziś Doppelherz to nowoczesna marka, oparta o bogate tradycje, oferująca setki innowacyjnych produktów z kategorii suplementów diety, wyrobów medycznych oraz leków.

Historia marki

W 1919 roku chemik i aptekarz Josef Peter Hennes rozpoczął w Essen produkcję wzmacniającego toniku zdrowotnego na bazie ziół i innych wyciągów naturalnych. Nazwał go tonikiem wzmacniającym Doppelherz i produkował w firmie o tej samej nazwie. W 1976 roku obie firmy – Alfreda Queissera i Josefa Petera Hennesa – połączyły się w jedno przedsiębiorstwo i powstała firma Queisser Pharma.

Od 1992 roku do klasycznego toniku Doppelherz aktiv Energovital Tonik dołączył także niezawierający alkoholu oraz cukru suplement diety Doppelherz aktiv Vital Tonik. 

Doppelherz to nie tylko tonik

Od połowy lat 80. XX wieku Queisser Pharma znana jest z produkcji nie tylko toników. Zdobywana latami wiedza z zakresu wsparcia pracy serca i układu krążenia zaowocowała rozszerzeniem asortymentu produktów i stworzeniem marki kompleksowo wspierającej zdrowie pacjentów. Obecnie nasi klienci mają do wyboru aż kilkaset produktów z logo Doppelherz w różnych kategoriach takich jak suplementy diety, wyroby medyczne oraz leki bez recepty (OTC). 

Produkty marki Doppelherz

Portfolio produktów Doppelherz podzielone jest na kilka linii produktowych.

Doppelherz aktiv

W skład linii Doppelherz aktiv wchodzą kompleksowe zestawy  o wysokich dawkach witamin i minerałów, dopasowanych do potrzeb klientów, chcących wesprzeć przeróżne funkcje organizmu.  W linii aktiv nasi klienci mają do wyboru aż kilkadziesiąt preparatów powstałych z troską o najwyższą jakość produktu oraz zaspokojenie określonych potrzeb.

Doppelherz system

W skład linii Doppelherz system wchodzą specjalistyczne preparaty takie jak Doppelherz system Kollagen Beauty, Doppelherz system Kollagen 11.000 PLUS czy Doppelherz CERAMIDE Beauty dostępne w wygodnych formach płynnych shotów gotowych do natychmiastowego spożycia.

Doppelherz med

Linia Doppelherz med to wyroby medyczne takie jak przynoszący ulge w zespole jelita drażliwego Doppelherz med Na drażliwe jelita czy nawilżający oczy Doppelherz med Krople do oczu Hialuronian 0,2%.

Doppelherz pure

Doppelherz pure to obecna na naszym rynku od 2023 roku linia produktów powstałych ze szczególną troską nie tylko o pacjenta ale i środowisko naturalne. Doppelherz pure oznacza pieczołowity dobór i obróbkę naturalnych surowców wysokiej jakości. W tych specjalnych suplementach diety koncentrujemy się na tym, co najważniejsze, bez zbędnych dodatków nie tylko w samych produktach ale także dbając o odpowiednie surowce ich opakowań.

Doppelherz pharma

Linia Doppelherz pharma to rozwijana przez nas linia leków dostępnych bez recepty (OTC - over the counter).

Jeśli chcesz zapoznać się szczegółów z poszczególnymi liniami produktów i poznać nasze portfolio zapraszamy do odwiedzenia strony marki Doppelherz. Natomiast jeśli szukasz szybkiego wygodnego a także bezpiecznego sposobu zakupu produktów marki Doppelherz przez Internet, dołącz do tysięcy naszych zadowolonych Klientów klikając tutaj.