Protefix – produkty zalecane użytkownikom protez zębowych

Protefix, marka z ponad 50-letnim doświadczeniem, oferuje optymalne rozwiązania dla osób noszących protezy dentystyczne.

Produkty mocujące Protefix – zalecane użytkownikom protez zębowych przez lekarzy dentystów.

Problemy, z jakimi zmagają się użytkownicy protez zębowych, wymagają nierzadko specjalnych rozwiązań, które pozwolą w bezpieczny i niezawodny sposób zmierzyć się z codziennością. Celem prowadzonych od ponad 50 lat badań przez firmę Queisser Pharma jest wprowadzanie produktów najlepiej sprawdzających się w tym zakresie. 

W ścisłej współpracy z naukowcami i lekarzami dentystami oraz w konsultacji z pacjentami opracowano szeroką gamę specjalnych produktów do protez zębowych, od kremów mocujących Protefix, przez wyjątkowe podściółki i proszki mocujące, po żel kojąco-regenerujący. Badania obejmują również system zapewnienia jakości, który stanowi gwarancję wysokiego standardu wszystkich produktów Protefix. Ponadto stale poszukujemy sposobów na udoskonalenie i znalezienie nowych, lepszych rozwiązań dla użytkowników protez zębowych.

Wszystkie te działania mają na celu zadowolenie użytkowników naszych produktów. Chcemy Państwu pomóc czuć się pewnie i niezawodnie każdego dnia. 

 

Protefix – specjalista w zakresie środków mocujących

Dziś marka Protefix oferuje użytkownikom protez zębowych szeroki asortyment produktów mocujących, które w optymalny sposób spełniają potrzeby naszych pacjentów. Kremy mocujące Protefix są dostępne w trzech różnych wariantach. Wszystkie charakteryzują się wyjątkowo silną przyczepnością na mokro, co zapewnia bezpieczne trzymanie protez zębowych nawet w trudnych warunkach i przy silnym przepływie śliny, i niezawodność oraz komfort przez cały dzień. 

Podściółka mocująca Protefix do szczęki górnej i dolnej to wyjątkowy produkt wykonany z delikatnej włókniny przeznaczonej specjalnie do wrażliwej śluzówki jamy ustnej. Naturalny alginian sodu zapewnia zwiększoną stabilność protezy a produkty z jego zawartością stanowią przy degradacji szczęki często jedyną pomoc. Również w przypadku specyficznych problemów występujących w okresie dopasowywania protezy podściółki mocujące Protefix sprawdzają się jako podkładki pod protezę. 

W przypadku drobnych problemów i rozrzedzonej śliny lekarze dentyści i farmaceuci zalecają stosowanie proszku mocującego Protefix o wysokiej przyczepności na mokro. Dzięki zawartości naturalnego alginianu sodu preparat jest bezsmakowy i może być stosowany również w przypadku wrażliwej śluzówki jamy ustnej. 

 

Ochrona w stanach zapalnych 

Bolące punkty nacisku pod aparatami ortodontycznymi i protezami zębowymi, stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej lub afty – w tym zakresie Protefix żel kojąco-regenerujący do dziąseł z opatentowaną substancją czynną TGO pomaga delikatnie, ale skutecznie. Ułatwia przyzwyczajenie się do nowej protezy lub aparatu ortodontycznego. Protefix żel kojąco-regenerujący do dziąseł nie zawiera alkoholu i jest dostępny wyłącznie w aptekach.

 

Poznaj produkty marki Protefix

Odwiedź stronę internetową marki Protefix aby zapoznać się szczegółowo z oferowanymi produktami. Aby przejść do strony kliknij tutaj i...Wgryź się w życie!