Menu
Szukaj
Nasza Misja

Promujemy zdrowy tryb życia i kompleksowe podejście do dobrego samopoczucia. Na tej podstawie opracowujemy, wytwarzamy i sprzedajemy szeroką gamę wyselekcjonowanych produktów wspomagających zdrowie.

Nasze Wartości

W naszej codziennej działalności kierujemy się wspólnie wyznawanymi wartościami:

  • wspólnie osiągamy cele;
  • pracujemy razem, szanując i ceniąc siebie nawzajem;
  • działamy i myślimy jak przedsiębiorca;
  • nasze długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi w Niemczech i za granicą opierają się na wzajemnym zaufaniu i uczciwości;
  • skupiamy się na obszarach, w których na przestrzeni kilkudziesięciu lat zdobyliśmy doświadczenie;
  • stawiamy czoło wyzwaniom przyszłości i poszukujemy nowych możliwości, jednocześnie będąc świadomymi naszej 100-letniej tradycji.

Pracownicy

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na pracownikach. To ludzie kompetentni, profesjonalni i godni zaufania. Dzięki nim możemy się cały czas rozwijać i dostarczać naszym Klientom najlepsze produkty.

Równowaga

Wiemy, jak ważne jest zachowanie równowagi między życiem zawodowym i rodzinnym. Dlatego oferujemy naszym pracownikom różne możliwości, m.in.: pracę w niepełnym wymiarze godzin, pracę zdalną czy pomoc w organizacji opieki nad dziećmi. Pracownicy mogą dobierać rozwiązania zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.

Rozwój

Stawiamy na młode talenty i rozwój pracowników. Nasi pracownicy oraz stażyści mogą skorzystać z bogatej oferty szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz liczyć na wsparcie w codziennej pracy.

Komunikacja

Skuteczny system komunikacji jest podstawą efektywnej pracy w zespole. Korzystamy z krótkich ścieżek komunikacyjnych i otwarcie wymieniamy poglądy.

Klienci

Jednym z naszych głównych zadań jest wsłuchanie się w potrzeby naszych Klientów oraz spełnienie ich oczekiwań pod względem jakości. W trakcie całego procesu stawiamy na jasną komunikację i bliski dialog z Klientami.

Wysoka Jakość Naszych Marek

Podkreślamy mocne strony naszych marek i poszukujemy nowych wyzwań. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy najlepsze produkty, spełniające wymagania i oczekiwania konsumentów. Dbamy o to, aby nasze produkty powstawały ze sprawdzonych surowców wysokiej jakości.