Menu
Szukaj
Nasza misja

Queisser Pharma promuje zdrowy tryb życia i kompleksowe podejście do dobrego samopoczucia. Na tej podstawie opracowujemy, wytwarzamy i sprzedajemy szeroką gamę wyselekcjonowanych produktów wspomagających zdrowie. 

Nasze wartości

Wspólnie osiągamy cele.

Pracujemy razem, szanując i ceniąc siebie nawzajem.

Działamy i myślimy jak przedsiębiorca. Nasze długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi w Niemczech i za granicą opierają się na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

W naszej działalności skupiamy się na obszarach, w których na przestrzeni kilkudziesięciu lat zdobyliśmy  doświadczenie.

Stawiamy czoło wyzwaniom przyszłości i poszukujemy nowych możliwości, jednocześnie będąc świadomi naszej 100 letniej tradycji.

Pracownicy

Powodzenie firmy zależy od profesjonalizmu jej pracowników.

Sukces naszej firmy możliwy jest tylko dzięki oddanym i kompetentnym pracownikom.

Niezależnie od szczebla w hierarchii firmy, wszystkie zatrudnione u nas osoby pracują w sposób odpowiedzialny i niezależny, pomagając odpowiednio kształtować naszą działalność.

Wspieramy koncepcję równowagi między życiem zawodowym a rodzinnym dzięki indywidualnym rozwiązaniom, takim jak praca w niepełnym wymiarze godzin, opieka nad dziećmi i organizacja pracy w domu. Pozwalamy naszym pracownikom dobierać rozwiązania odpowiednie do różnych etapów ich życia.

Uważamy, że bardzo ważne jest dbanie o utalentowane młode osoby w naszym zespole i rozwój personelu. Wspieramy naszych pracowników i stażystów oraz oferujemy im dalsze szkolenia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Zależy nam na krótkich ścieżkach komunikacyjnych i otwartej wymianie poglądów.

Podejmowanie działań to kwestia „nas”, a nie „mnie”  – Hannah Arendt

Skupienie się na klientach

Naszym zadaniem jest ciągłe reagowanie na oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości.

Opracowujemy produkty zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Jesteśmy nastawieni na bliski dialog z naszymi klientami.

Wysoka jakość marek

Queisser Pharma to nowoczesne, innowacyjne i wysokiej jakości produkty, które pomagają naszym klientom z różnych grup wiekowych zadbać o swoje zdrowie.

Podkreślamy mocne strony poszczególnych naszych marek i poszukujemy nowych wyzwań.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Dbamy o to, aby nasze produkty powstawały ze sprawdzonych surowców wysokiej jakości.