Menu
Szukaj

Protefix – kompleksowe portfolio dla użytkowników protez zębowych

Postęp medycyny i poprawa warunków socjalnych są widoczne we wszystkich krajach i kulturach w szczególności w zakresie higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz dostępu do protez zębowych.

Od ponad 65 lat na świecie marka Protefix jest symbolem jakości i niezawodności wśród produktów do mocowania i pielęgnacji protez zębowych.

Protefix to pierwsze kremy mocujące do protez zębowych* wprowadzone na polski rynek. Queisser Pharma nieustannie rozwija swoje portfolio, aby odpowiadać na rosnące potrzeby konsumentów z protezami zębowymi. Wszystkie produkty Protefix noszą znak jakości, który oznacza kontrolowaną jakość, sprawdzoną skuteczność działania oraz wysoką tolerancję preparatów przez organizm. 
W portfolio marki Protefix znajdują się produkty do mocowania i czyszczenia protez zębowych oraz produkty specjalistyczne przeznaczone głównie do protez zębowych całkowitych i częściowych.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.protefix.pl

 

    *IMS Poland Pharmascope 09/2017, CHC 93E3 DENTURE FIXATIVES, NFC3 KTA ORAL TOP CREAMS, Launch Date, Units MAT\09\2017© 2017 QuintilesIMS and its affiliates. All rights reserved.