Menu
Szukaj

Protefix – Dla Użytkowników Protez Zębowych

Zdrowie jamy ustnej może w znaczący sposób wpływać nie tylko na samopoczucie, ale też na funkcjonowanie w społeczeństwie czy zdrowie psychiczne. Od kilkudziesięciu lat nieustannie dążymy do podnoszenia komfortu życia użytkowników protez zębowych i aparatów ortodontycznych, rozwijając portfolio marki Protefix i odpowiadając na zmieniające się potrzeby konsumentów.

Od ponad 65 lat na świecie marka Protefix jest symbolem jakości i niezawodności wśród produktów:

  • do niezawodnego mocowania protez zębowych
  • do profesjonalnej pielęgnacji protez zębowych

Protefix to pierwsze kremy mocujące do protez zębowych* wprowadzone na polski rynek.

Wszystkie produkty Protefix noszą znak jakości, który oznacza:

  • kontrolowaną jakość
  • sprawdzoną skuteczność działania
  • wysoką tolerancję preparatów przez organizm

Komfort i Ukojenie

W ofercie naszej marki Protefix znajdują się produkty do mocowania i czyszczenia protez zębowych oraz produkty specjalistyczne przeznaczone głównie do protez zębowych całkowitych i częściowych. Kremy mocujące, dostępne w czterech wariantach, zapewniają skuteczne mocowanie protez zębowych całkowitych i częściowych nawet w trudnych warunkach jamy ustnej i na mokrej powierzchni protezy. W łagodzeniu urazów w jamie ustnej pomoże żel do dziąseł Protefix Dental Protect żel kojąco-regenerujący do dziąseł, którego skuteczność udokumentowana jest badaniami klinicznymi. Preparat ma naturalny skład i zapewnia potrójne działanie: kojące, regenerujące i ochronne.

Więcej informacji o produktach marki Protefix znajdą Państwo na stronie www.protefix.pl.

 

* IMS Poland Pharmascope 09/2017, CHC 93E3 DENTURE FIXATIVES, NFC3 KTA ORAL TOP CREAMS, Launch Date, Units MAT\09\2017© 2017 QuintilesIMS and its affiliates. All rights reserved.