Menu
Szukaj
Wiedza

Queisser Pharma Poland rozpoczyna cykl webinariów pt. Dbajmy o siebie odpowiedzialnie i świadomie. Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie Polek i Polaków. Chcemy dzielić się wiedzą na ten temat, nie tylko w kontekście suplementów diety. Tutaj eksperci z różnych dziedzin będą nas uczyć, jak świadomie i rozważnie podchodzić do swojego organizmu, jak mu pomóc, kiedy daje ostrzegawcze sygnały. Naszą misją jest, aby każdy, dla kogo zdrowie własne i najbliższych jest najwyższą wartością, nie czuł się zagubiony w gąszczu informacji.

Dla farmaceutów, techników farmacji i studentów 

Ta część naszego działu WIEDZA jest dedykowany przede wszystkim profesjonalistom, na co dzień pracujących z klientami aptek czy dopiero przygotowujących się do zawodu. 
Queisser Pharma Poland otwiera cykl webinariów dedykowanych farmaceutom, technikom farmacji i studentom, aby przekazać wiedzę ekspertów różnych dziedzin medycyny, prawa i farmacji. Jako firma odpowiedzialnie podchodząca do swojej działalności, pragniemy wpisać się w procesy budowania opieki farmaceutycznej w Polsce, aby odpowiadała ona najwyższym standardom światowym. Chcemy, aby świadomy swojej roli farmaceuta i technik farmacji włączyli się również do zbudowania społeczeństwa odpowiedzialnie podchodzącego do swojego zdrowia.

Dla pacjentów
Promowane przez Queisser Pharma Poland marki cieszą się uznaniem konsumentów w Polsce od ponad 20 lat. 

W tej części naszego działu WIEDZA przedstawiamy  najważniejsze zagadnienia związane ze zdrowiem widziane okiem ekspertów różnych dziedzin medycyny, farmacji i innych gałęzi nauki, które ściśle wiążą się z dobrostanem naszego organizmu. 

Poprzez cykl webinariów chcemy podnieść świadomość zdrowotną Polek i Polaków. Naszym celem jest, aby każdy znalazł tutaj informacje, które pomogą mu mądrze zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Zależy nam, aby wiedza przedstawiana w tym miejscu przez ekspertów była przydatna na co dzień, dla każdego. 

Rejestracja na webinaria

Zapraszamy do rejestracji na webinaria organizowane przez Queisser Pharma Poland. Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymają Państwo wiadomość z zaproszeniem i linkiem do spotkania.

Rejestracja na webinaria

Main
Czy jesteś*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Potwierdzam, że zapoznałem się z podanymi informacjami o przetwarzaniu moich danych*
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest Queisser Pharma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 39 (dalej jako „Spółka”).
  • Pana/Pani dane będą przetwarzane do czasu wycofania Pani/Pana zgody lub ustania celu przetwarzania.
  • Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji marketingowych.
  • Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie.
  • Ma Pani/Pan także prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Aby ułatwić Pani/Panu korzystanie ze swoich praw, może się Pan/Pani skontaktować z nami poprzez e-mail, wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub pocztą tradycyjną na wyżej podany adres Administratora (ADO).
  • Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda (art. 6.1.a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”)).
  • Administrator na potrzeby przetwarzania Pani/Pana danych osobowych korzysta z podmiotów działających na rzecz Administratora w oparciu o powierzenie przetwarzania danych. Mogą to być dostawcy systemów informatycznych, np. dostawca usługi poczty e-mail, niezbędnych do realizacji celu przetwarzania.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Queisser Pharma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 39 (dalej jako „Spółka”). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, odpowiedzi na Pana/Pani zapytania oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: odo(at)queisser.pl. Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: www.protefix.pl/ochrona-danych/